twitter
rss

Twitter
28 paź

Dzisiaj  dzieci z Grupy „ŻABKI”  wraz z rodzicami  spotkały się na basenie uczestnicząc z programie.: „Z Delfinkiem WOPR-usiem jest bezpiecznie”.

Młodszy Instruktor WOPR Norbert Żurek, Instruktor Pływania Marcin Zwierzyński oraz ratownik WOPR Anna Owczarek w ciekawy sposób oprowadzili dzieci po AquaParku omawiając zasady bezpiecznego korzystania z wody.

 

Po krótkiej rozgrzewce poprowadzonej przez Anie dzieci miały okazję wejść do wodny i zasięgnąć pierwszych lekcji z oswajania z woda i nauki pływania. Dzieci zaprosiły do wspólnych zabawa w wodzie rodziców. Instruktorzy zademonstrowali rodzicom jak bezpiecznie i profesjonalnie zaczynać zabawy z dziećmi w wodzie i jak oswajać dzieci w tym środowisku.

Po krótkich zajęciach instruktorzy rozdali każdemu dziecku pływaczki sponsorowane przez organizatora projektu jakim jest WOPR i NIVEA Polska po czym dzieci wraz z rodzicami przeszli już na głęboką wodę gdzie mieli czas na zabawę.

Dzieci wraz z rodzicami miały możliwość skorzystania nieodpłatnie z basenu dzięki uprzejmości Spółki Jarocin Sport w Jarocinie za do bardzo serdecznie dziękujemy.