twitter
rss

Twitter
15 kwi

Publikujemy ogłoszenie burmistrza wraz z deklaracją do wypełnienia dla Rodziców.      

29 sty

Kolejne spotkanie z zaprzyjaźnionymi artystami. Tym razem dzieci na podstawie nowej bajki o Jasiu i Małgosi zostały wprowadzone w świat dobra i zła.    

16 sty

Dzisiaj dzieci z najstarszych oddziałów poznały zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Organizatorem spotkania była Komenda Policji w Jarocinie oraz  Firma Bridgestone w ramach akcji „Pomyśl, zanim usiądziesz za kierownicą, czyli dziecko bezpieczne na drodze”      

13 sty

Dziś w przedszkolu śpiew i harce, tańczą różne przebierańce…. Tak to dziś ten roztańczony dzień – Balik Karnawałowy.      

20 gru

Dzieci z oddziału „Motylki” zaprosiły personel przedszkola i swoich rówieśników  na  „Jasełka” . W tym dniu wszystkie dzieci odwiedził oczekiwany od dawna gość, przynosząc im niespodzianki. Na koniec  tak uroczystego dnia odbyła się przedszkolna Wigilia.        

19 gru

Dziś do naszego przedszkola zawitali kolędnicy z wesołą kolędą i pastorałkami.        

18 gru

Jak co roku w naszym przedszkolu przed Świętami odbywały się spotkania rodzinne przy choince. Dzieci z każdego oddziału przygotowały dla rodziców świąteczne przedstawienia i piernikowy poczęstunek.      

26 lis

Dzisiaj zakończony został projekt edukacyjny, w którym brały udział dzieci , rodzice, eksperci oraz pracownicy przedszkola. Podsumowaniem było przedstawienie „Szanujmy lasy” w wykonaniu dzieci z oddz. „Motylków” i „Żabek” oraz wręczenie nagród i dyplomów za udział w przedszkolnych konkursach: plastycznym – „Dary z koszyka Pani Jesieni” poetyckim – „Drzewo” – bajka relaksacyjna oraz plastyczno – technicznym „Drzewo mój przyjaciel”        

20 lis

Podczas dzisiejszego spotkania dzieci poznały instrumenty i melodie celtyckie      

14 lis

Dzisiaj wszystkie grupy przedszkolne prezentowały swoje umiejętności wokalne. Tematem przewodnim piosenek była przyroda i ekologia.